LOST IN TRANSLATION

V minulém článku jsem Vám psala ,že tu tenhle týden nebudu protože nám přijedou děcka na výměný pobyt no tak sem vybrala nějaký fotky co jsem našla a chci se s Vámi podělit o radost.
Tenhle týden uběhl jako voda a výměný pobyt už mám za sebou:). Bylo to vážně super! Ze začátku jsme byly obě dvě hoodně nervozní což na ní šlo hodně vidět, ale později to už bylo lepší.
Jmenovala se Skye O'Brian a bylo jí 15let. Ukazovala mi na google mapách její adresu a dům ve kterém bydlí, protože v květnu to bude ona u koho budu v Irsku ubytovaná a má krásný rodiný dům:) Už se tam těším ještě víc.
Celý týden byl užasný byli u nás aji děcka z Welsu, Francie, Turecka, Slovenska a ti z Irska. Obzvlášt ti učitelé i děcka s Turečka byli hrozně hodní, vždycky si s každým chtěli povídat. Program co jsme měli naplánovaný na ten týden taky nebyl zas tak hrozný.
Byli jsme se podívat v Šantovce(bez nákupů by to snad ani nešlo) potom jsme měli průvodce po Olomouci, byli jsme se podívat na výrobu piva ,podívali jsme se do muzea, ukázali si naši školu a byli se podívat do vyučovacích hodin atd.:) Poslední večer co tu byli jsme měli večeři na restauraci Bečva a hezké rozloučení a předávání certifikátů.
Během toho týdne co tu byli ubytovaní jsme ve škole měli den otevřených dveří,ale o tom Vám napíšu jindy a určitě ukážu nějaké fotky:)

7 komentářů:

 1. Bylo to super, vůbec se mi nechce zase chodit do školy učit se:( Už aby byl květen, těším se s tebou do Irska!! ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní fotky :))

  http://blogblondateholky.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. něco takového bych někdy chtěla vyzkoušet ,vypadá to úžasně<3

  OdpovědětVymazat
 4. jee, podle fotek to vypadá. že jste si to vážně užily! :)) a vaření piva je super! tatínek je sládek, takže to je "moje parketa" :D

  OdpovědětVymazat
 5. Všichni vypadají moc sympaticky; je vidět, že jste si to pořádně užili! ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to se máš na co těšit, protože Irsko je vážně nádherná země! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář:3