CHRISTMAS WISH LIST 2017Já Vánoce naprosto zbožnuju. Adventní věnec mám doma nachystanej už asi týden a půl a dneska jsme si mohla konečně zapálit první svíčku! Takže ještě opožděně všem přeju krásnou první adventní neděli i když nám letos adventní čas začíná o týden později.
   Naštěstí už většinu dárečků mám nakoupenou, nebo tak nějak v hlavě vymyšlený co komu koupit. A všichni se mě ptají co bych vlastně pod tím stromečkem chtěla najít já a já prostě nikdy neumím odpovědět.. tak jsem si sedla a pár nápadů vymyslela.
    Protože už skoro půl roku bydlím společně s přítelem v bytě, tak by mě vůbec neurazily nějaké doplnky do bytu, at už dekorace nebo něco do kuchyně.
   Všimla jsem si, že jsem strašnej uchyl na dekorativní polštářky, takže nějakej by mi udělal určitě obrovskou radost a nebo jen povlaky na něj protože je pravda jak těch polštářku je už hodně tak se nedaj už moc kam dávat :D, a nebo taky zbožnuju všelijaký světýlka nebo svíčky, tohle já prostě můžu a nikdy toho není moc. Sama jich tu ted mám všude plno i proto, že je před Vánocema.
A když už jsme u těch svíček, tak by se mi líbila i nějaká hezká nová aromalampa, protože miluju různý vůně do bytu a vosky do aroma lamp jsou skvělou volbou.
   Jako další co určitě neurazí jsou parfémy, sama jich mám poslední dobou nějak málo, takže by se mi nějaký do sbírky určitě hodily a udělaly velikou radost.
Já obecně jsem člověk, kterýmu udělá radost fakt každá hloupost i to, že si někdo vůbec vzpomene a udělá si tu práci a něco vymyslí.
   Další věc co mě tak napadla, je nějaký župan nebo něco takového, protože poslední dobou, si furt říkám, že si nějaký pořídím, je to i možná ted tím počasím, že bych se po večerech ráda měla do čeho zachumlat u filmů.
   Taky by mi udělal obrovskou radost nový mixér do kuchyně, jak už třeba k vaření, tak už k dělání smoothie. Je pravda, že mám ten malý smoothie maker, musím říct, že je fakt super praktický, když si chci udělat smoothie třeba do práce nebo jen tak spěchám a udělám si ho jako snídani na cestu.
Ale přece jenom, když vím, že nikam nejdu a jsem doma, tak je to praktičtější si to smoothie udělat v tom stolním mixéru a nebo když toho chci dělat větší množství.
Jako další jsem si sem dala hodinky. Tohle je pořád a stálý u mě, já strašně miluju hodinky. Je to strašně krásnej a stylovek doplnek. A myslím si, že v dnešní době je to strašně trendy a je už neskutečný množství ruzných druhů. Já jsem vždycky byla spíš na stříbrný už aji kvuli tomu, že nosím pandoru a víc by se mi k ní hodila tahle barva, ale i protože k tomu mám tak nějak blíž než třeba k pozlaceným, a nebo s koženkovými řemínky. Schválně jsem tu dala tyhle hodinky, protože ty se mi poslední dobou líbí strašně.
   A jako asi poslední jsou knihy. Poslední čas jsem docela začala číst a musím říct, že jsem na tohle opravdu nikdy moc nebyla spíš teda vubec. Až tedka mě to nějak chytlo a musím říct, že mě to fakt baví. Takže ted mám pár favoritů co bych si chtěla pořídit jako další. A je to nově vydaná knížka od Terezky Salte - Šlehačková oblaka, na tuhle knížku jsem četla a slyšela jsem samou chválu.
Potom Šněhulák od Jo Nesbo, tahle detektivka mě už strašně dlouho láká a tím, že i ted podle toho natočili film. A jako poslední kniha se jmenuje Čeho nejvíce litujeme před smrtí, tahle knížka by měla být spíš víc na zamyšlení a taky jsem na ni slyšela samý pozitiva.

2 komentáře:

  1. Ten růžový župan se mi strašně líbí!

    OdpovědětVymazat
  2. Nice post!! Your blog is interesting!!
    I follow you. Mind following back?

    http://asweetwoorld.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář:3